Vybíráme ty nejlepší chytré hodinky

Chytré hodinky si získávají stále více příznivců. Výrobci se stále snaží o hezčí styling, lepší zpracování, více funkcí a více doplňkových možností. Téměř žádné chytré hodinky se dnes neomezují pouze na zobrazování času a zobrazení notifikací ze smartphonu. Dobře zvolený model vám dá mnohem více možností. Jaké chytré hodinky vybrat? Zde jsou nejzajímavější chytré hodinky z různých cenových relací.

Vybíráme ty nejlepší chytré hodinky

Levné chytré hodinky s monitorem srdečního tepu

Huawei Watch GT 2e

Chcete začít s chytrými hodinkami s tímto typem zařízení? Huawei Watch GT 2e 46mm jsou jednou z lepších voleb a pyšní se výborným poměrem ceny a výkonu. Jsou kvalitně zpracovány a mají atraktivní design. Zejména v černém provedení se jedná o zajímavé pánské chytré hodinky, které ladí s mnoha styly.

Využijí je i sportovci, protože mají vodotěsný obal (5 ATM), GPS, měřič srdečního tepu a nainstalovaných až 100 sportovních režimů, které zaznamenávají parametry těla a pokrok při cvičení. Dobře si vede i baterie, dle využití je výdrž až 14 dní.

Huawei Watch GT 2e

Nejlepší chytré hodinky pro iPhone

Apple Watch 6

Jaké chytré hodinky pro iPhone? Je těžké najít lepší volbu než Apple Watch Series 6. Systém Watch OS7 zajišťuje skvělou plynulost chodu a oproti svým předchůdcům vyniká především Always-On Retina displejem. Díky aplikaci EKG je možné měřit tep. Byla také přidána funkce analýzy spánku. Chytré hodinky mohou sledovat trénink uživatele. Jsou vodotěsné do 50 metrů, mají vestavěný mikrofon a reproduktor a podporují bezkontaktní platby Apple Pay a Apple Music, takže máte přístup k oblíbené hudbě přímo ze zápěstí.

Kromě nejnovější generace Apple Watch 6 stojí za pozornost také její předchozí verze, tedy Apple Watch Series 5, a také nový levný model, tedy Apple Watch SE, které jsou jednoznačně levnější, mají také o něco méně funkcí, ale stále zůstávají velmi univerzální a moderní.

Apple Watch Series 6 40mm

Nejlepší chytré hodinky Samsung

Galaxy Watch 3

Samsung Galaxy Watch 3 jsou jedny z nejlepších a nejuniverzálnějších chytrých hodinek na trhu. Nabízí vše, co většina uživatelů při každodenním používání potřebuje. Fungují perfektně pod kontrolou dobře optimalizovaného systému Tizen a skvěle doplňují uživatelův smartphone. Vyznačují se rozsáhlou komunikační vybaveností – jde o chytré hodinky s NFC, Bluetooth a WiFi.

Výrobce se postaral o kvalitní zpracování  a čitelný Amoled displej. Počítat můžete i se sledováním tepu, pokroků při cvičení a dokonce budou hodinky automaticky detekovat jednotlivé aktivity.

Samsung Galaxy Watch 3 45mm SM-R840

Chytré hodinky do 4000 Kč

Garmin Vivoactive 3

Garmin Vivoactive 3 jsou oblíbeným a zároveň jedním z nejlépe hodnocených modelů. Ocení jej především sportující lidé, protože výrobce kladl velký důraz na funkce s tím spojené. Garmin Vivoactive 3 dokáže sledovat úspěchy v několika disciplínách, poskytuje také měření tepové frekvence.

Dokáží dokonce odhadnout hodnoty vašeho VO2 max a fitness věk. Podporuje Garmin Pay, má obrazovku chráněnou Corning Gorilla Glass a jsou voděodolné. Vestavěná baterie umožňuje týden práce v normálním režimu a 13 hodin provozu při použití GPS.

Garmin vívoActive 3 Optic

Chytré hodinky do 8000 Kč

Garmin Venu

Garmin Venu jsou chytré hodinky kompatibilní s iOS a Google Android. Posílají notifikace na nové e-mailové zprávy a SMS. Díky hodinkám spravujete hudbu ze Spotify nebo Deezeru a umožňují používat Garmin Pay. Stejně jako většina produktů tohoto výrobce i hodinky jsou určeny pro fyzicky aktivní lidi.

Jsou to chytré hodinky s GPS, více než 20 sportovními aplikacemi, monitorem energie Body Battery, monitorem srdečního tepu a dokonce i pulzním oxymetrem. Jsou schopny měřit hydrataci, stres a kontrolovat menstruační cyklus. Také jsou vodotěsné (5 ATM).

Garmin Venu

Chytré hodinky pro běžce

Polar M430

Polar M430 jsou cenově dostupné chytré hodinky pro nadšence aktivního životního stylu a sportovce. Po spárování se smartphonem prezentuje nejdůležitější notifikace, ale i při cvičení ukazují své plné schopnosti. Umožňují vám monitorovat tempo, ujetou vzdálenost, trasu a dokonce i nadmořskou výšku.

Mají vestavěnou GPS, počítadlo kalorií, monitor srdečního tepu a 24/7 sledování aktivity a spánku, které vám pomohou s vašimi tréninkovými cíli. Jsou to dobré běžecké chytré hodinky s programem pro běžce a funkcí Running Index. Jsou vodotěsné podle standardu WR30 (3 ATM).

POLAR M430

Chytré hodinky pro plavce

Suunto 7

Suunto 7 jsou sportovní hodinky a chytré hodinky v jednom. Uspokojí všechny, kteří očekávají kvalitní zpracování, pěkný styl a rozsáhlou funkčnost. Suunto 7 mají 70 sportovních režimů, vestavěnou GPS a monitor srdečního tepu. Poskytují podrobné informace o účincích cvičení, které lze rychle sdílet na sportovních webech.

Suunto 7 jsou nárazuvzdorné a odolné proti nečistotám a díky fyzickým tlačítkům jej lze používat v rukavicích. Vodotěsnost do 50 metrů znamená, že jej můžete bez obav používat i při koupání. Fungují pod kontrolou systému Wear OS a dobře doplňují smartphone, prezentuje notifikace, dokonce podporují platby Google Pay.

Suunto 7

Chytré hodinky pro děti

LAMAX WatchY2

Chytré hodinky pro bezpečí vašich nejmilejších, které mají GPS, LBS, GSM a Wi-Fi lokalizaci v reálném čase. Baterie vydrží až 100 hodin, hodinky mají také funkci historie pohybu zpětně až 30 dní. Pomocí hodinek se dovoláte na povolené kontakty, díky aplikaci je můžete vypnout na dálku a jsou voděodolné ve stupni krytí IP67. Také používají Google Maps, mají krokoměr, barevný dotykový displej a podporují aplikace pro iOS a Android. Pro případy malé i velké nouze jsou pak hodinky vybavené SOS tlačítkem. Máte tak jistotu, že se vám děti vždy dovolají a budou v pořádku. Kvalitní baterie s až 3krát větší výdrží oproti konkurenci zaručuje provoz od 35 do 100 hodin v závislosti na nastavení četnosti lokalizace. Pásek i samotné tělo hodinek jsou vyrobeny ze zcela zdravotně nezávadných materiálů, silikonu a tvrdého plastu. Neobsahují tak ftaláty ani jiné tělu nebezpečné látky.

LAMAX WatchY2

 

Dovednosti

Zveřejněno

3 listopadu, 2021

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *