Výběr elektrokola

Cyklosezóna je tady a vy přemýšlíte, jestli si letos pořídíte elektrokolo? Ano, elektrokola jsou stále oblíbenější. Protože vám pomohou vyrovnat určitý zdravotní hendikep, ale také vám pomohou zvládnout terény a trasy, které by pro vás zůstaly zkrátka nedostupné. Zvládnete mnohem delší trasy, a zvláště tam, kde je vysoké převýšení, se vám elektromotor bude hodit.

Recenze BEKO BLSA 210 M2S

Kde a jak vybírat elektrokolo?

Samozřejmě nejlepší bude navštívit cykloobchod, který se specializuje na elektrokola. Zde si můžete většinu typů elektrokol vyzkoušet a zkušený personál vám poradí, na co se zaměřit a co vzít v úvahu. Společnost MMR E-bike se na elektrokola Praha zaměřuje již velmi dlouhou dobu. Provozují i e-shop a mají prodejny v Praze a v Plzni. Pro všechna elektrokola poskytují záruční i pozáruční servis. Naprostou většinu modelů si můžete přímo na místě vyzkoušet.

Než vyrazíte do prodejny, měli byste si ujasnit, jaké elektrokolo vlastně chcete. Typy elektrokol jsou víceméně stejné jako u klasických jízdních kol. Můžete tedy vybírat elektrokola městská, krosová, trekingová, horská i celoodpružená. Jednotlivé modely se potom liší uložením motoru, výkonem motoru a samozřejmě materiály a provedením.

Protože je koupě elektrokola finančně náročnější, nechte si od odborníků poradit. Poslouchejte, co vám doporučují, co vám zaručeně zvýší jízdní komfort a co už je třeba pro vás zbytečné. Velmi důležité údaje jsou dojezd elektrokola a životnost baterie.

Užijte si netušené možnosti elektrokol. Vyzkoušejte trasy, které pro vás byly moc dlouhé nebo moc náročné.

Dovednosti

Zveřejněno

Březen 26, 2019

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *