Server z druhé ruky

,

Kdyby z mrtvých vstali takoví velikáni, jako vědec Albert Einstein, Charles Babbage nebo J. V. Atanasoff, nestačili by se divit. Svět digitálních technologií jde kupředu nebývalou rychlostí a má takové uplatnění, že se svým rozsahem a slávou nemusí bát srovnání se slavnou teorií relativity. Informace, elektronická data a jejich uchování se jednou budou platit zlatem. Už dnes by bez IT technologie zkolabovala půlka zeměkoule.

Základem funkční symbiózy mezi hardwarem a softwarem je server s dostatečnou kapacitou. Server, který umí pokrýt potřeby v oblasti virtualizace, storage, podnikových informačních systémů, startupů a hostingů nemusí být nutně nový a peněžně nákladný. Není jeho účelem svého vlastníka finančně zruinovat.

V kurzu jsou repase

Pakliže se uživatel neušklíbne nad zbožím z druhé ruky, ušetří a má vyhráno. Repasované servery dokáží stoprocentně zastoupit fungl modely, se kterými jsou z hlediska funkčnosti naprosto totožné a srovnatelné. Repasovaný kus je pomocí profesionální technologie vyčištěn, aktualizován, otestován a znovu navrácen do pracovního procesu. Mezi servery lze vybírat co do značky, i kapacity.

Staré dobré Hpéčko

Servery HP Proliant disponují více než šesti desítkami variací. Individuálně jsou posuzována kriteria, jako výkon kontra cena, kdy nejnižší částka za pořízení začíná na dvou a půl tisících a nůžky nákladovosti se rozevírají až do sumy v řádech desítek tisíc. Server HP je oblíbený pro svou značku, reference a dostupné náhradní díly.

Zda konkrétní přístroj vykazuje potřebnou dávku kompatibility a vyžadovanou konfiguraci lze ověřit na webovém rozhraní. Repasované servery plně odpovídají nejvyšším technologickým nárokům a poskytují maximálně vypovídající služby. Perfektně se hodí do kanceláře, pro firemní účely, do neziskovek nebo pro charitativní a nízkorozpočtové projekty. Disponují dvouletou zárukou a garancí servisních služeb.

Dovednosti

Zveřejněno

4 července, 2019

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *