Chcete si zakoupit ohřívač vody Dražice BTO 5 IN? Jistě se vám budou hodit recenze Dražice BTO 5 IN a parametry. Nebo si chcete před nákupem zjistit recenze Dražice BTO 5 IN? Klikněte na recenze a zjistěte si potřebné informace.

Již jste produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na ohřívač vody Dražice BTO 5 IN? Podělte se o vaši zkušenost a napište nám do komentáře hodnocení produktu.

Popis a parametry Dražice BTO 5 IN

Přibližná cena Dražice BTO 5 IN: 2 310 Kč
Parametry Dražice BTO 5 IN:
recenze Dražice BTO 5 IN Ohřívače vody

Hlavní charakteristiky Výrobce Dražice Typ ohřevu elektrické Objem 5 l Hmotnost 3.5 kg Materiál ohřívače plastové Umístění ohřívače pod umyvadlo Regulace teploty ano Šířka 25.6 cm Druh ohřívače zásobníkové Výška 39 cm

Popis produktu DZ Dražice BTO IN 5 Bojler, ohřívač vody, beztlakový, elektrický, svislý – hranaté provedení. Ohřívač s plastovou nádobou a zajímavým, módním designem spolehlivě zásobí teplou vodou jedno odběrné místo – sprchu, umyvadlo nebo dřez. Bojler BTO UP lze v beztlakovém systému připojit pouze na jedno odběrné místo. Nádoba bojleru je plastová pro beztlakové zapojení, elektrické topné těleso je měděné. Nádoba ohřívače je opatřena polyuretanovou izolací, vše je uloženo v plastovém obalu. Elektroinstalace je umístěna ve spodní (typ UP) části ohřívače, pod odnímatelným krytem ohřívače. Teplota vody je volena termostatem v rozmezí 5°C až 75°C, podle symbolů na knoflíkách termostatu. Vstup studené vody je označen modrým kroužkem, výstup teplé vody je červený. Připojovací napětí 1-PE–N/AC 230 V/50 Hz. K výrobku patří návod k použití a seznam servisních organizací. Pro beztlakové zapojení se nepoužívá pojistný ventil, jeho funkci nahrazuje směšovací beztlaková baterie. V balení je přítomen kotevní materiál pro kvalitní uchycení ohřívače. Připojení nahoře. Technické parametry: Objem: 5 l Napětí: 230 V Příkon: 2 000 W Elektrické krytí: IP 24 Maximální provozní tlak: 0 MPa Doba ohřevu elektrickou energií z 10 °C na 60 °C: 9 min. Napojení (vnější závit): 3/8″ Výška: 390 mm Šířka: 256 mm Hloubka: 213 mm Hmotnost: 3,5 kg Nádoba: plast Izolace: polyuretanová pěna bez freonu Tepelné ztráty/třída energetické účinnosti: 0,32/G kWh/24 hod. Tento elektrický ohřívač je určen pro přípravu teplé vody v domácnostech, na chatách a různých sociálních zařízeních. Umožňuje instalaci pouze jednoho odběrného místa teplé vody. Jeho přednost spočívá v tom, že ohřev objemu vody elektrickým proudem se zabezpečuje v neomezeném celodenním časovém rozsahu. Doba ohřevu užitkové vody na doporučenou teplotu 60°C je cca 9 a 18 minut podle objemu. Druh prostředí: Výrobek doporučujeme používat ve vnitřním prostředí, s teplotou vzduchu +2°C až 45°C a relativní vlhkostí max. 80%.

DZ Dražice BTO IN 5 Bojler, ohřívač vody, beztlakový, elektrický, svislý – hranaté provedení. Bojler BTO UP lze v beztlakovém systému připojit pouze na jedno odběrné místo. Celý popis