Chcete si zakoupit topinkovač Clatronic TA 3554? Jistě se vám budou hodit recenze Clatronic TA 3554 a parametry. Nebo si chcete před nákupem zjistit recenze Clatronic TA 3554? Klikněte na recenze a zjistěte si potřebné informace.

Již jste produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na topinkovač Clatronic TA 3554? Podělte se o vaši zkušenost a napište nám do komentáře hodnocení produktu.

Parametry Clatronic TA 3554

Přibližná cena Clatronic TA 3554: 495 Kč
Parametry Clatronic TA 3554:
recenze Clatronic TA 3554 Topinkovač

Popis Clatronic TA 3554

Hlavní charakteristiky Výrobce Clatronic Počet topinek 2 Barva Zelená Hmotnost 1.03 kg

Popis produktu Toustovač TA 3554 od značky Clatronic si můžete vybrat ve 4 barevných variantách a sladit tak kuchyňské spotřebiče do jedné barvy. V tomto toustovači lze připravit až 2 tousty najednou. Tělo přístroje zůstává i během provozu, díky použitým materiálům, chladné. Pro rozpékání pečiva slouží odnímatelná rozpékací mřížka, která se umísťuje nad sloty pro tousty. Mezi užitečné funkce patří funkce opětovného ohřevu, rozmrazování a funkce rychlého zastavení provozu. Toustovač lze vypnout jak manuálně, tak automaticky. Každý má rád tousty jinak – někdo více propečené, někdo méně. Proto je toustovač vybaven plynule nastavitelným termostatem. O provozu informují 3 modře podsvícené kontrolky. Vychytávkou je zde pak zásuvka na drobky umístěná zespodu přístroje, což usnadňuje následné čištění. Zároveň je zde místo pro uložení napájecího kabelu pro pohodlnější transport nebo skladování. Napájení je 230 V, 50 Hz a výkon 870 W.