Chcete si zakoupit žehličku Beko SPM 7128 P? Jistě se vám budou hodit recenze Beko SPM 7128 P a parametry. Nebo si chcete před nákupem zjistit recenze Beko SPM 7128 P? Klikněte na recenze a zjistěte si potřebné informace.

Již jste produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na žehličku Beko SPM 7128 P? Podělte se o vaši zkušenost a napište nám do komentáře hodnocení produktu.

Parametry Beko SPM 7128 P

Přibližná cena Beko SPM 7128 P: 2 089 Kč
Parametry Beko SPM 7128 P:
recenze Beko SPM 7128 P Žehličky

Popis Beko SPM 7128 P

Popis produktu Pohodlné žehlení Napařovací žehlička Beko SPM 7128 P? vám padne přesně do ruky a díky nízké hmotnosti zajistí snadnou manipulaci a perfektní výsledky žehlení. Díky svému vysokému výkonu 2800 W se rychle ohřívá, takže můžete začít žehlit téměř okamžitě. Je vybavena velkou nádržkou na vodu o objemu 350 ml, která vám ušetří neustálé odbíhání od práce a doplňování vody. Keramická žehlící plocha Beko SPM 7128 P? je vybavena kvalitní keramickou žehlící plochou, která je navržena přesně tak, aby poskytovala optimální teplotu a distribuci páry, podle typu tkaniny. Zajistí odstranění všech nevzhledných záhybů i v těch nejobtížnějších oblastech. Dále umožňuje i vertikální napařování, které je ideální pro jemné tkaniny, záclony a oděvy na ramínku. Disponuje parním rázem až 200 g/min a trvalým výstupem páry 50 g/min. Žádné mokré skvrny na oblečení Jistě oceníte systém proti odkapávání, který zabraňuje vytékání vody během žehlení a tvoření mokrých skvrn na oblečení. Samozřejmostí je samočisticí a odvápňovací funkce, díky které nedochází k usazování vodního kamene uvnitř žehličky, a ta si zachovává stálý výkon a zajišťuje skvělé výsledky žehlení. Automatické vypnutí Pro zajištění bezpečného použití, je žehlička vybavena funkcí automatického vypínání. Proto už se nemusíte obávat, zda náhodou nezůstala žehlička zapnutá. Automaticky se vypne, pokud je ponechána po dobu 8 minut bez obsluhy nebo 30 s položená na žehlící ploše.