Chcete si zakoupit žehličku BEKO SIM 3124 D? Jistě se vám budou hodit recenze BEKO SIM 3124 D a parametry. Nebo si chcete před nákupem zjistit recenze BEKO SIM 3124 D? Klikněte na recenze a zjistěte si potřebné informace.

Již jste produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na žehličku BEKO SIM 3124 D? Podělte se o vaši zkušenost a napište nám do komentáře hodnocení produktu.

Parametry BEKO SIM 3124 D

Přibližná cena BEKO SIM 3124 D: 750 Kč
Parametry BEKO SIM 3124 D:
recenze BEKO SIM 3124 D Žehličky

Popis BEKO SIM 3124 D

Popis produktu Napařovací žehlička Beko SIM3124D padne přesně do ruky a díky nízké hmotnosti zajistí snadnou manipulaci a perfektní výsledky žehlení. Díky svému vysokému výkonu 2400 W se rychle ohřívá, takže můžete začít žehlit téměř okamžitě. Je vybavena dostatečně velkou nádržkou na vodu o objemu 240 ml, která ušetří neustále odbíhání od práce a doplňování vody. Je vybavena kvalitní keramickou žehlící plochou, která je navržena přesně tak, aby poskytovala optimální teplotu a distribuci páry, podle typu tkaniny. Zajistí odstranění všech nevzhledných záhybů iv těch nejtěžších oblastech. Dále umožňuje i vertikální napařování, které je ideální pro jemné tkaniny, záclony a oděvy na ramínku. Disponuje parním rázem až 120 g / min a trvalým výstupem páry 30 g / min. Systém proti odkapávání, který zabraňuje vytékání vody během žehlení a tvoření mokrých skvrn na oblečení. Samozřejmostí je funkce Self-clean, která zajišťuje snadné a kompletní čištění vnitřní konstrukce žehličky. Pro zajištění bezpečného použití, je žehlička vybavena funkcí automatického vypínání. Automaticky se vypne, pokud je ponechána po dobu 8 minut bez obsluhy.