Chcete si zakoupit žehličku Beko SIM 3122 T? Jistě se vám budou hodit recenze Beko SIM 3122 T a parametry. Nebo si chcete před nákupem zjistit recenze Beko SIM 3122 T? Klikněte na recenze a zjistěte si potřebné informace.

Již jste produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na žehličku Beko SIM 3122 T? Podělte se o vaši zkušenost a napište nám do komentáře hodnocení produktu.

Parametry Beko SIM 3122 T

Přibližná cena Beko SIM 3122 T: 650 Kč
Parametry Beko SIM 3122 T:
recenze Beko SIM 3122 T Žehličky

Popis Beko SIM 3122 T

Popis produktu Napařovací žehlička Beko SIM3122T padne přesně do ruky a díky nízké hmotnosti zajistí snadnou manipulaci a perfektní výsledky žehlení. S příkonem 2200 W s a rychle ohřívá, takže můžete začít žehlit téměř okamžitě. Je vybavena dostatečně velkou nádržkou na vodu o objemu 240 ml, která vám ušetří neustále odbíhání od práce a doplňování vody. Je vybavena kvalitní keramickou žehlící plochou, která je navržena přesně tak, aby poskytovala optimální teplotu a distribuci páry, podle typu tkaniny. Zajistí odstranění všech nevzhledných záhybů iv těch nejobtížnějších oblastech. Umožňuje i vertikální napařování, které je ideální pro jemné tkaniny, záclony a oděvy na věšáku. Disponuje p arným rázem až 110 g / min a trvalým výstupem páry 25 g / min. Se systémem proti odkapávání, který zabraňuje vytékání vody během žehlení a tvoření mokrých skvrn na oblečení. Samozřejmostí je funkce Self-clean, která zajišťuje snadné a kompletní čištění vnitřní konstrukce žehličky. Pro zajištění bezpečného použití, je žehlička vybavena funkcí automatického vypínání. Automaticky se vypne, pokud je ponechána po dobu 8 minut bez obsluhy.